دپارتمان ها


تا تحقق اهدافتان در کنارتان هستیم

شما قبلا سایتتان را راه اندازی کرده اید ؟ هیچ نتیجه ای دریافت نکرده اید ؟؟ کار هرکس نیست خرمن کوفتن!!! ما به هدفتان میرسانیم ..

لیست نمونه کاری های طراحی سایت

هیچ چیزی با ملت وب غیرممکن نیست گام به گام تا اهدافتان

دریافت دقیق اهداف مشتری نسبت به طراحی سایت
پیاده سازی سایت و اطلاع مرحله به مرحله کارفرما
پیاده سازی سایت نهایی سایت و دریافت نظرات مجدد کارفرما جهت بهبود فرآیند
تحویل سایت در کوتاه ترین زمان ممگن
تبریک به همین راحتی !! ما می توانیم

تیمی پرقدرت و نظام یافته جهت انجام امور گرافیکی و نرم افزار های تحت وب.

help desk icon

طراحی اختصاصی نرم افزار تحت وب

امروزه با توجه به open source بودن یا به اصطلاح متن باز بودن سیستم های رایگان کمی دردسر ساز بوده زیرا کسی امنیت همچین سیستم هایی رو تنظیم نمی کند به همین خاطرم مدام باید بروزرسانی کنید اما با سیستم اختصاصی همچین مشکلی ندارید تیم طراحی ملت وب با فریم ورک اختصاصی خود که خیلی ها این رو هم از عموم میگیرند و احتمال نفوذ به وبسایتتان توسط افراد سودجو وجود دارد اما ملت وب سیستمی کاملا اختصاصی برای شما محیا می کند راه ورود برای هیچ فردی محیا نباشد .

Docs icon

طراحی امور گرافیکی

همان طور که در جریان هستید امروزه تمامی سازمان ها و اشخاص به مراتبط سر و کارشان با امورات گرافیکی خواهد بود و دغدغه ی اینکه آیا کارشان کیفیت لازم را خواهد داشت و یا اینکه جذاب خواهد بود و یا اینکه تاثیر پذیر خواهد بود و خیلی یا دیگه زیرا امورات گرافیکی بسیار موثر در کسب و کارتان خواهد بود ما توانسته ایم درک این ها بهترین هارا برای شما محیا کنیم.

beacon icon

سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو و بهینه سازی شاید زیاد به گوشتان خورده باشد، سئو و بهینه سازی جهت رقابت با رقبا به کار گرفته می شود که موقعیت شما در میان رقبا را مشخص می کند و می خواهد در کلمه مورد نظر صفحه اول گوگل باشید چرا که سئو بهتر از گونه تبلیغات بازدهی بالایی دارد ما تضمینی سایت شمارا به اول گوگل میاریم تاکید می کنم کاملا تضمینی .

اگر سوال خاصی دارید نگذارید ذهنتان را مشغول کند از آشنایی با شما خوشحال می شیم

پشتیبانی رایگان & تمامی طراحی سایت بدون محدودیت زمانی

خوش قول بودن طراحی سایت شما را در زمان تعیین شده تحویل می دهیم

امنیت شما با ماست تظمین امنیت & کامل وب سایت